Četvrtak 23-11-2017
Šibenik
Malo oblačno, pretežno sunčano
9/14
Hrvatski

Kalendar događanja

Koncerti, fešte, tradicionalne manifestacije i ostala kulturno-društvena, sportska i zabavna događanja u Šibensko-kninskoj županiji

Naš prošlogodišnji program događanja mnogima je bio jedini izvor informacija kamo i kako provesti svoje slobodno ljetno vrijeme, bilo da se radi o žiteljima Šibensko-kninske županije ili o domaćim ili stranim gostima. Bila nam je to motivacija da ove godine prikupimo još više informacija i ispišemo kalendar događanja sa 20.000 slova, 3000 riječi, 500 događaja ili 60 dana kulturno-zabavnog programa. Loša vijest: ne znamo hoćemo li imati snage to raditi svake godine. Dobra vijest: slično kulturno ljeto ponavlja se svake godine.

... 01.07. Šibenska narodna glazba svira Arsena, Arsen Dedić i gosti (Ljetna pozornica, Šibenik); Dječji festival u Vodicama: folklorni program, likovne radionice (do 03.07., Vodice); dj Meng Ren, modna revija (The Legend Bar, plaža hotela Ivan, Solaris); Sex and the City 2 (kino Vodice); G-Force (don Krste Stošića, Šibenik); Shrek Forever After (ljetno kino, Šibenik)
02.07. pučka fešta, koncert Neno Belan & Fiumens (riva, Šibenik); muški pjevački zbor sv. Mihovil (vrt samostana sv. Lovre, Šibenik); dječji ansambl Ivana Jelić: Kradljivci festivala (Ljetna pozornica, Šibenik); Dan općine Rogoznica i blagdan Gospe od Kapelice: kulturno-zabavni program (Rogoznica); Paolo Barbato (Hacienda, Vodice); Sex and the City 2 (do 06.07., ljetno kino, Šibenik)
03.07. Svečano zatvaranje 50. MDF-a, dječja lutkarska scena HNK-a Varaždin: Miševi i mačke naglavačke (Ljetna pozornica, Šibenik); Dave Mothersole (Opium, Vodice)
04.07. humanitarni koncert udruge Kamenčići: Za njihov osmijeh, Ana Rucner, Good Mood, Dream Time i mnogi drugi (Ljetna pozornica, Šibenik); klapa Canzona (Trg Rudina, Murter); Pjesnička večer, klapa Barufa (Trg Rudina, Pirovac)
05.07. 2. glazbeni festival za djecu i mlade: Zlatni mikrofon Šibenika (Ljetna pozornica, Šibenik); Hvala ti za ljubav (kino Murter); Strava u Ulici brijestova (do 06.07., kino Vodice); glazbeni sastav Komedija (caffe-bar A3, Knin)
06.07. KUD Koledišće: O Jezera, misto ukraj mora (Jezera); koncert duhovnih skladbi: Krešimir Has, čembalo, Krešimir Lazar, barokno violončelo (Crkva porođenja BDM, Skradin)
07.07. koncert: Ana Batinica, flauta, Zrinka Ivančić, glasovir (foaje Šibenskog kazališta); glazbeni sastav The Banditi (caffe-bar Reful, Murter); Alisa u zemlji čudesa (do 08.07., ljetno kino, Šibenik); Lovac na glave (do 08.07., kino Vodice)
08.07. Klapske večeri četvrtkom: klapa Fortica (Trg I. Pavla II, Šibenik); izložba tekstilne građe: Život na sjeveru Dalmacije (do 22.08., Muzej grada Šibenika); izložba slika Lidije Šeler (do 23.07., Galerija sv. Krševana); glazbeni sastav The Banditi (caffe-bar Fjaka, Brodarica)
09.07. turnir na male branke, žene (do 10.07., Trg Rudina, Murter); Igor Cukrov (Makina Exit, Vodice); Ivan Mastermix (Aurora, Primošten); dj Cut Killer & Tony Parker show (Hacienda, Vodice); glazbeni sastav The Banditi & The Alibor (Kninska tvrđava); Robin Hood (do 11.07., kino Vodice); Kick ass (do 10.07., ljetno kino, Šibenik); klapa Canzona (caffe-bar Fjaka, Brodarica)
10.07. promenadni koncert klapa (Tribunj); Ribarska večer (Vodice); puhački orkestar Pirovac (restoran Malo misto, Pirovac); limena glazba Skradin (Trg Male Gospe, Skradin); dječji ansambl Ivana Jelić: Kradljivci festivala (Šibensko kazalište); glazbeni sastav Roža Fjore (marina Frapa, Rogoznica); Srđan Depolo (atrij palače Katunarić, Tisno); Jelena Rozga (Makina Exit, Vodice); Colonia (Aurora, Primošten); Emina Arapović (caffe-bar Leggero, Šibenik); Kako izdresirati zmaja (kino Murter); Shrek Forever After (do 11.07., kino Vodice)
11.07. pjevački zbor Sveti Juraj (Trg Rudina, Pirovac); glazbeni sastav Roža Fjore (Trg Rudina, Murter); Šumska družina (do 13.07., ljetno kino, Šibenik); Every Jack has a Jill (kino Murter)
12.07. Histrion: Djeca sa CNN-a (Šibensko kazalište); koncert simfonijskog orkestra iz Southamptona (Ljetna pozornica, Šibenik); kazalište Joza Ivakić: Tri praščića (ljetno kino, Tisno); Alvin i vjeverice (kino Murter)
13.07. izložba slika Ane Guberine (Gradska knjižnica, Šibenik); Kazalište Histrion (trg kod škole, Murter); Legija (kino Murter); Paranormalna aktivnost (do 14.07., ljetno kino, Šibenik)
14.07. Deep in rock (marina Frapa, Rogoznica); klapa Canzona (beach-bar Cuba Libre, Brodarica)
15.07. klapa Brodarica (Trg I. Pavla II, Šibenik); Off festival blues & jazz: Combinate, Sweet sound collective (Trg I.G. Kovačića, Šibenik); procesija uoči Gospe od Karmela (Crkva sv. Križ, Vodice); Dan Knina u Pirovcu (riva, Pirovac); klapa Kanela (Grebaštica); multimedijalni otočni događaj: Zlarinsko ljeto (do 15.08., Zlarin); koncert: Nera Gojanović (Crkva sv. Mihovil, Murter); Toy Story 3 (kino Murter); klapa Iskon (Makina Exit, Vodice); klapa Bonaca (marina Frapa, Rogoznica); klapa Godimenti (Hacienda, Vodice)
16.07. Gospa od Karmela (Vodice); Karmen fest (Okit, Vodice); 3. Festival klasične glazbe Musica appassionata: Edin Karamazov, gitara, Stefan Milenković, violina (Šibensko kazalište); OFF: Ratko Zjača quartet, Mangroove (Trg I.G. Kovačića, Šibenik); Piano festival: Vedran Arkus (Crkva sv. Roko, Murter); Akademija dramskih umjetnosti Zagreb: Ljubav je cabaret (Trg Male Gospe, Skradin); gitarijada (Trg Rudina, Murter); smotra folklora (do 18.07., Betina); glazbeni sastav Zircus (Kninska tvrđava); Tomislav Bralić & klapa Intrade (Makina Exit, Vodice); Cristian Varela & Jon Rundell (Aurora, Primošten); dj Sylvain (Hacienda, Vodice); dj Ivan Mastermix (do 17.07., beach-bar Cuba Libre)
17.07. Deep in rock (riva, Pirovac); OFF: Matija Dedić, Ron McClure & Jimmy Maddison, Leb i sol (Trg I.G. Kovačića, Šibenik); etno modna revija: Materina priča (stara riva, Murter); promenadni koncert klapa (Tribunj); izložba slika: Charles Billich (Muzej grada Skradina); in memoriam Ivica Sušić, koncert klapa Fortica, Skradinke, Krka (Trg kneza Domagoja, Skradin); koncert klasične glazbe: Nera Gojanović (Crkva Gospe od zdravlja, Jezera); Stand up CROmedy show: Marina Orsag, Ivan Šarić, Aleks Curać Šarić, Vlatko Štampar, Goran Furjan (ljetno kino, Tisno); Kazalište Merlin: Za hljebom, za oblacima (ljetna pozornica Woodstock, Drniš); Severina (Aurora, Primošten); techno-party: Dejan Miličević, Edy C, Scheva, Mental, Domagoj Pender i Aztec (hangar Inox-Bramara, Bilice)
18.07. Folklorna večer: KUU Bezdan (Trg Rudina, Pirovac); Jadranski susreti (stara riva, Murter); grupa Oranž (Ljetna pozornica, Betina); promenadni nastup: KUD Hartić i KUD Travulin (Tisno); Salsa & dancers (Hookah bar, hotel Olympia, Vodice); Predators (kino Vodice)
19.07. koncert prigodom otvorenja Orguljaške ljetne škole (Crkva sv. Duha, Šibenik); Pula u Šibeniku: Besa (ljetno kino, Šibenik); klapa Bunari (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); The Backup Plan (romantična komedija, kino Murter)
20.07. Cocktail party (riva, Pirovac); klapa Mela (Crkva sv. Roko, Murter); klapa Godimenti (riva, Vodice); Orguljaška ljetna škola: Pavao Mašić, Ante Knešaurek (Crkva sv. Frane, Šibenik); Pula u Šibeniku: Neke druge priče (ljetno kino, Šibenik); Da-Nos & Pink-Scaloni, Roby Rob, Tony Deeftig, O-Dee (Aurora, Primošten); dj 279, dj Phat Phillie & dj Bronson (Hacienda, Vodice); Deep in rock (caffe-bar Fjaka, Rezalište, Brodarica)
21.07. Murter Open Air: Neno Belan & Marijan Ban & Fiumens (uvala Čigrađa, Murter); Musica appassionata: Zagrebački kvartet saksofona (Trg Četiri bunara, Šibenik); Summer in Blues festival: Harpoon Blues Band, Carl Reuter and the Harpoons (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); klapa Bunari (riva, Vodice); Pula u Šibeniku: Pulica - Duga (ljetno kino, Šibenik); Oblačno s čuftama (kino Murter); Duga (ljetno kino, Šibenik); Greg Cerrone, Marc Bucca (Hacienda, Vodice)
22.07. klapa Bonaca (Trg I. Pavla II, Šibenik); Dan Drniša u Pirovcu (riva, Pirovac); Orguljaška ljetna škola: koncert predavača (Crkva sv. Frane, Šibenik); tamburaški sastav Kristali (Trg Rudina, Tisno); klapa Godimenti (marina Frapa, Rogoznica); plesna skupina Antonija, rock-band Riverside i Zipper (Trg kneza Domagoja, Skradin); koncert: Zbor sv. Mihovil (Crkva sv. Mihovil, Murter); klapa Nas Quatros (caffe-bar Fjaka, Brodarica); Princ Perzije: Pijesak vremena (do 24.07., ljetno kino, Šibenik)
23.07. Ribarska noć: klapa Nas Quatros i grupa Oranž (Tribunj); izložba fotografija podmorja hrvatskog Jadrana: Neusporedivo plavo (riva, Šibenik); Orguljaška ljetna škola: Mario Penzar, orgulje, Nera Gojanović, mezzosopran (Crkva sv. Duha, Šibenik); Piano festival: Vladimir Krpan (Crkva sv. Roko, Murter); soltanski glazbeni zbor Olinta (Trg Rudina, Tisno); GRR FEST, prva večer: Postolar Tripper, Kanc Cover aka Opsy, Welcomin' Committee In Flames, Larve, Tombstone Hearts, Zen, Baja Bosanac & Che Guevarine Sestre (Gornja Biskupija, Knin); Topless & Strip Show: Sahara (Opium, Vodice)
24.07. Modra noć (Betina); Brodarička fešta: Nas Quatros i grupa Papagallo (Brodarica); Kijevski književni susreti (do 25.07., Knin); Mirlovačka fešta, Siniša Vuco (Mirlović-Zagora); 1. plivački maraton (Raslina); Bojan Jambrošić (Makina Exit, Vodice); Folklorna večer: KUU Sikirevci (Trg Rudina, Pirovac); Deep in rock (Trg Rudina, Tisno); Gibonni (Aurora, Primošten); techno-party Music is our destiny: Tomy, Gjuro, Dwight Glove, Sound Lab, Omega Drive, Le Lucide, Christian Stolberg i mnogi drugi (ex kamp Martinska, Šibenik); GRR FEST, druga večer: Brkovi, S3ngsPaddy's Allstars, Cherkezi United, Eichmann Family, Sol Jah Sound, Nebitni (Gornja Biskupija, Knin); Iron Man 2 (do 25.07., kino Vodice); dj Jennifer Cardini (Porat, Pirovac)
25.07. Večer maslina, Zadarska lanterna (riva, Pirovac); Tri tradicionalna šibenska sajmena dana povodom blagdana sv. Jakova, sv. Ane i sv. Kristofora, štandovi šibenskih obrtnika (do 27.07., Trg RH, Šibenik); latino-band Fantastiko (Trg Rudina, Murter); puhački orkestar KUD Hartić (Trg Rudina, Tisno)
26.07. Žaborička fešta - sv. Ana (Žaborić); Pula u Šibeniku: Ostavljeni (ljetno kino, Šibenik); klapa Canzona (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); Orguljaška ljetna škola: koncert stare glazbe (Crkva sv. Frane, Šibenik); Jacuzzi Express (kino Murter)
27.07. Blues večeri (Trg Rudina, Pirovac); procesija s likom Gospe od porta u pratnji brodica, koncert klape (Primošten); klapa Godimenti (riva, Vodice); Porart: dječja radionica (atrij palače Katunarić, Tisno); Urban & 4 (Aurora, Primošten); Alisa u zemlji čudesa (kino Murter)
28.07. fešta Murterski pir (Trg Rudina, Murter); Musica appassionata: Ana Vidović, gitara, Viktor Vidović, gitara (foaje Šibenskog kazališta); brod-knjižara (riva, Šibenik); boćarski turnir (do 05.08., riva, Pirovac); 9. noćni malonogometni turnir (Rupe); Summer in Blues festival: Sonic Screwdriver & Dudlash (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno)
29.07. Veseli Info oglasnik (besplatni ljetni dvobroj, na svim kioscima Tiska u Šibensko-kninskoj županiji); klapa Kanela (Grebaštica); klape Krka i Skradinke (Trg I. Pavla II, Šibenik); 8. Jazz festival Vodice 2010., prva večer: Anders Bergcrantz band (Vodice); trka magaraca, Tiritu Piri Pip (riva, Pirovac); likovna izložba Bodulska balada (Zlarinski muzej); Jole & Jelena Rozga (Hacienda, Vodice); Iron Man 2 (kino Murter)
30.07. koncert: Karlo Crvelin, gitara, Bruna Bilać, violončelo (atrij palače Katunarić, Tisno); Kazalište Merlin (trg kod škole, Murter); Piano festival: Marina Ambokadze (Crkva sv. Roko, Murter); Richie Hawtin (Porat, Pirovac); glazbeni sastav BeetanTone (caffe-bar Reful, Murter)
31.07. Grebaška fešta, Duško Lokin (Grebaštica); Rupska fešta: klapa Bilice, glazbeni sastavi Zipper i Bagatin (malonogometno igralište, Rupe); Zatonska večer: tradicionalna natjecanja, trka tovara, klape More, Kampanel, Fortica i Romansa (Zaton); Igre na korentu, klapa Godimenti (riva, Tisno); Bodulska pripetavanja (Kaprije); klapa Pločanke (Crkva sv. Roko, Murter); Lana Jurčević (Makina Exit, Vodice); Ribarska večer, glazbeni sastav Feniks (riva, Pirovac); The Shapeshifters (Aurora, Primošten); Princ Perzije: Pijesak vremena (do 01.08., kino Vodice)
01.08. 8. Jazz festival Vodice 2010., druga večer: Zdenko Ivanušić band i JazzIVA (Vodice); tradicionalne magareće trke, Jole, klapa Nas Quatros (riva, Tribunj); Jezerski dani mora: koncert ozbiljne glazbe (Crkva Gospe od zdravlja, Jezera); fešta Dan brganje, vatromet, Giuliano, grupa Supernova (riva, Betina); (Ne)normalni Balašević tribute band (uvala Čigrađa, Murter)
02.08. fešta Gospa od Anđela (Prvić Luka); Krapanjska fešta, Zlatko Pejaković, KUD Spužvar (Krapanj); Crvena jabuka (Slanica, Murter); Glumište pod Murvom - Planet Art: Komedija (do 15.08., Trg Male Gospe, Skradin); dj Rush (Aurora, Primošten)
03.08. Srimarska fešta (Srima); Musica appassionata: koncert sakralne glazbe, Martina Klarić, Nera Gojanović, Hrid Matić, Gordana Pavić (Katedrala sv. Jakova, Šibenik); koncert Šibenske uspomene (Trg I. Pavla II, Šibenik); Blues večeri: Evil Village Band (Trg Rudina, Pirovac); Teatar Gavran: Hotel Babilon (Trg Male Gospe, Skradin); Halid Bešlić (Aurora, Primošten); dj Phat Phillie vs Saša Maček (Hacienda, Vodice)
04.08. Vodička fešta: Goran Karan, Neno Belan & Fiumens, klapa Godimenti, grupa Oranž, vatromet (riva, Vodice); Kako su živili i feštali naši stari (Jezera); 15. obljetnica Oluje: finale malonogometnog turnira, promocija knjige Domovinski rat Davora Domazeta Loše, predstava Cinco i Marinko, nastupi rock-sastava (Čavoglave); Summer in Blues festival: Prljavi ton, Vervet (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); Neven Hrustić, gitara (utvrda Turina, Skradin); Lutkoslovnica: Bim-bam-bum (Trg Male Gospe, Skradin); Norman Doray (Hacienda, Vodice)
05.08. obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 15. obljetnice VRO Oluja: polaganje vijenaca, podizanje državne zastave na Kninskoj tvrđavi, mimohod branitelja i specijalnih postrojbi, izložba fotografija Dani poslije, središnja svečanost i postrojavanje, letački program akro-skupine Krila Oluje, sveta misa za domovinu, koncert HRT-a, vatromet, koncert Prljavo kazalište (Knin); fešta, vatromet (Pirovac); olimpijada starih sportova, defile bajkera, revijalni nogometni turnir, koncert Thompson i prijatelji (Čavoglave); Teresa Garcia & Cubismo (Trg Rudina, Tisno); Primoštenske užance: smotra folklora (do 07.08., Primošten); Bodulska pripetavanja (Prvić Luka); klapa Maslina (Trg I. Pavla II, Šibenik); TBF (uvala Čigrađa, Murter); grupa Oranž (Trg Rudina, Murter); boćarsko natjecanje Oluja (Boćarski centar, Sonković); Kazalište Talija: Miss univerzal (Trg Male Gospe, Skradin); Freemasons (Aurora, Primošten)
06.08. Primoštenske užance: dalmatinske pisme (Primošten); LET3 (uvala Čigrađa, Murter); Plava noć Jadrije: Neno Belan & Fiumens (Jadrija); Piano festival: Lovro Pogorelić (Crkva sv. Roko, Murter); Šibensko kazalište: Kradljivci festivala (Trg Male Gospe, Skradin); brod-knjižara (riva, Šibenik); Kazalište Buza: Spirov Tovar (Trg Rudina, Tisno); Kellie Acreman (Hacienda, Vodice); Silicone Soul (Porat, Pirovac); klapa Mirakul (caffe-bar Fjaka, Brodarica); klapa Canzona (marina Frapa, Rogoznica)
07.08. Primoštenske užance: primoštensko vinčanje (Primošten); smotra folklora: Grebaštico dok ti ime traje (Grebaštica); 31. susret dalmatinskih klapa Skradin 2010: Šufit, Skradinke, Fortica, Oršulice, Mriža, Brodarica, Krka i Mareta (Trg Male Gospe, Skradin); Ribarska fešta (Rogoznica); Bodulska pripetavanja (Krapanj); trka tovara, Maja Šuput, klapa Bunari (Trg Rudina, Tisno); Tony Cetinski (Aurora, Primošten); techno-party Sweet Sonud of Summer 2010: Steve Parker, Sweet Bizzare djs, Pete Dux, Mario Bross & Astrall, Dwight Glove & Leon, Struja & Baggio (Jadrija); Neno Belan & Fiumens (Rezalište, Brodarica), Street Dance (do 08.08., kino Vodice)
08.08. Tjedan betinske gajete 1740: Regata za dušu i tilo (do 15.08., Betina); Steve Morgans & Hot Rod band (Trg Rudina, Murter); klape Šufit i Skradinke (Trg Male Gospe, Skradin); koncert: Gradski pjevački zbor Neuma (atrij Gradskog muzeja, Drniš); Green Open Festival (Krapanj); Elemental, Nourou (Kninska tvrđava); Le Fleur, Omar, Felver (Porat, Pirovac)
09.08. Musica appassionata: Gudački kvartet Paganini (klaustar Crkve sv. Frane, Šibenik); klapa Nas Quatros (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); Kazalište Smjehotići: Genijalci (Trg Male Gospe, Skradin); Kemal Monteno (marina Frapa, Rogoznica); To je rock'n'roll (do 10.08., ljetno kino, Šibenik)
10.08. 2. Festival slobodne glazbe Murter 2010., prva večer: Atanasovski Golob Levačić Trio, Matija Dedić Trio (uvala Čigrađa, Murter); Kočani orkestar (Makina Exit, Vodice); Večer jezerske spize, grupa Oranž (riva, Jezera); Damir Mihanović-Ćubi: Štrajkač (Trg Male Gospe, Skradin); Neno Belan & Fiumens (Aurora, Primošten)
11.08. FSG Murter 2010., druga večer: Mate Skračić Adaptive Quartet, Collettivo Mazzulata (uvala Čigrađa, Murter); Summer in Blues festival: 44 Blues, Puzzle Blues Band (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); koncert: Zbor sv. Mihovil (Crkva sv. Mihovil, Murter); Secret life, James Cannon & The Sinners (Trg 4 bunara, Šibenik); Teatro Verrdi: Buza (Trg Male Gospe, Skradin); klapa Bunari (riva, Vodice); Richard Grey (Hacienda, Vodice); Planet 51 (do 12.08., kino Vodice)
12.08. klapa Bunari (Trg I. Pavla II, Šibenik); klapa Godimenti (riva, Vodice); DAM: Vesele zgode (Trg Male Gospe, Skradin); David Morales (Aurora, Primošten); Severina (Hacienda, Vodice); Nas Quatros (caffe-bar Fjaka, Brodarica); Početak (do 15.08., kino Vodice); Noć i dan (do 15.08., ljetno kino, Šibenik)
13.08. Večer dalmatinskih klapa (riva, Vodice); Piano festival: Jakša Zlatar (Crkva sv. Roko, Murter); 30 godina NP Kornati, klape Godimenti i Mela (Trg Rudina, Murter); Ispraćaj koraljara: demonstracija zlarinskog koraljarstva, klapa Oršulice, KUD Koralj, glazbeni sastav Feniks (Zlarin); koncert kazališnih i filmskih arija: Nera Gojanović i Gordana Pavić (Trg Male Gospe, Skradin); kazalište na jedrenjaku: Caravan stage (do 14.08., riva, Šibenik); Martinska fešta, prva večer: KUD Idijoti, J.W. Pozoj, Pankerfaust, DJ&The Wootchyak, Dispro (ex kamp Martinska, Šibenik); I love house music party: dj Afrika, N.G., Omega Drive, Christian Stolberg, Dwight Glove, Tomy (Martinska, Šibenik); Željko Samardžić & Jelena Rozga (Aurora, Primošten); Lauren Pope (Hacienda, Vodice); Terry Francis, dj Felver (Porat, Pirovac); klapa Canzona (caffe-bar Fjaka, Brodarica); Nas Quatros (caffe-bar Toni, Jadrija)
14.08. Buk: Zaljubljeni lutak (Trg Male Gospe, Skradin); Zlarinsko ljeto: predstava Tko se boji vuka još (Zlarin); Bilička fešta, Giuliano, Alen Nižetić (igralište, Bilice-Stubalj); Gramophonedzie (Aurora, Primošten); Marusha (uvala Čigrađa, Murter); Martinska fešta, druga večer: Argies, Loš primjer, Usud, Polucija mozgova, Excuse for pain (ex kamp Martinska, Šibenik); puhački orkestar Pirovac (restoran Malo misto, Pirovac); Green River (caffe-bar Riva, Zaton); Roža Fjore (caffe-bar Fjaka, Brodarica)
15.08. blagdan Velike Gospe, fešta (Vrpolje, Šibenik); Drniška večer: tamburaški orkestar Krsto Odak, KUD Miljevci, plesna skupina Korak po korak, klapa Drniš, grupa Marineros, Duo Promina, Anita Pavletić (Drniš); promenadni koncert Vodičke glazbe, tradicionalni vodički običaji (Vodice); Marijan Ban i Diktatori (Betina); Roža Fjore (Trg Rudina, Murter); puhački orkestar KUD Hartić (Trg Rudina, Tisno); Jezerska ribarska fešta, koncert Jasmin Stavros (Jezera)
16.08. fešta Sv. Roko: Prvić Šepurine (glazbeni sastav Fenix), Zablaće, Drniš (Jole), Zaton (Zoran Jelenković); klapa Lanterna (Trg Rudina, Murter); rock-band Pauci (Trg Rudina, Primošten)
17.08. Kazalište Talija: Miss univerzal (Trg 4 bunara, Šibenik); promenadni nastup klape Brodarica (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); Jelena Rozga (uvala Čigrađa, Murter); Marijan Ban (Aurora, Primošten); Blackout Lounge (Hacienda, Vodice)
18.08. Đir po gradu: klapa Canzona, Nino Nimac (kazalište-kalelarga-Trg RH, Šibenik); klapa Mela (Crkva sv. Roko, Murter); klapa Godimenti (riva, Vodice); Kako izdresirati zmaja (do 20.08., kino Vodice)
19.08. klapa More (Trg I. Pavla II, Šibenik); Zoran Jelenković (caffe-bar Fjaka, Brodarica); Sumrak saga: Pomrčina (do 21.08., kino Vodice)
20.08. 13. večeri dalmatinske šansone Šibenik 2010: Večer talijanske kancone (Trg RH, Šibenik); Fešta o' smokav (Jezera); Piano festival: Ljerka Bjelinski (Crkva sv. Roko, Murter); izložba likovnih radova Čede Paića (do 30.08., Galerija sv. Krševana, Šibenik); Jole (Aurora, Primošten); Mari Ferrari (Hacienda, Vodice); Festival ruralne kulture, prvi dan: dječje kazalište Pinocchio, dječji folklorni ansambl Zvončići, ShowTeam, Folklorno društvo Napredak, pjesme iz mjuzikla Kralj Zvonimir, Etno-sastav Vilene (Ekološko-informativni centar, Knin); 2 Days Festival, prva večer: Prketa, Astrall, Le Lucide, dr. House, dj Reno, dj Jock, Sound Lab, Tonko aka Nice Hell, Vlatko Vuković, dj Afrika b2b N.G., Lucca Masterson, Joe & Tony (Martinska, Šibenik); IPS techno-party: dj's Veztax, Edy C, Scheva, Domagoj Penđer aka Little Spot, Astrall vs Miss Ines, Aztec (hangar Inox-Bramara, Bilice); klapa Brodarica (caffe-bar Fjaka, Brodarica)
21.08. Dalmatinska šansona: Večer novih skladbi (Trg RH, Šibenik); dj Umek (Aurora, Primošten); pjevački zbor Sveti Juraj (atrij palače Katunarić, Tisno); FRK, drugi dan: sajam seoskih proizvoda, vožnja biciklom, spust kajakom, jahanje magarca, tradicionalne igre (Ekološko-informativni centar, Knin); festival urbane glazbe Truss Fest: Pasarela, Gelipteri, SonicScrewdivers, Lož uje, dj Zuluf (riva kod Stare škole, Vodice); 2 Days Festival, druga večer: Tomy, Gjuro, Dwight Glove, Simeon, Omega Drive, Matko, Luka Lukač, Okac, Arc. Gabbriel, Ivo Techno Beat, Dii Dzhii Biii, Christian Stolberg, Chuby (Martinska, Šibenik); dj Hide aka Sleepy Dancer (caffe-bar Fjaka, Brodarica); Planet 51 (do 22.08., kino Vodice)
22.08. Westastes (Trg Rudina, Murter); regata Latinsko idro (Vodice-Prvić Šepurine); pjevački zbor Sveti Juraj (Trg Rudina, Pirovac)
23.08. promenadni nastup klape Fortica (trg kod Crkve sv. Roko, Tisno); The Fancy Fuzzy Freak Show - British rock: Zoombie Met Girl, The Moon, The Slytones (plaža Luke, Murter); Jednostavno savršena (kino Murter); Shrek Forever After (do 25.08., kino Vodice); To je rock'n'roll (do 24.08. kino Vodice)
24.03. rock-sastavi: Okovana mladost, Krik, L'kok, South Storm, Ti Ritu Piri Pip (plaža Luke, Murter)
25.08. klapa Godimenti (riva, Vodice); Letters to Juliet (do 27.08., kino Vodice)
26.08. klape Mirakul i Kanela, zbor sv. Roko (Trg I. Pavla II, Šibenik); glazbeni sastav BeetanTone (ispred škole Faust Vrančić, Šibenik)
27.08. U ime sjećanja: puhački orkestar Pirovac (do 29.08., Trg Rudina, Pirovac); Večer starih prijatelja: Ibrica Jusić, Enes Kišević i prijatelji (ispred župne crkve, Vodice); Mladen Grdović (Aurora, Primošten); klapa Iskon (Makina Exit, Vodice); Kost i koža (caffe-bar Fjaka, Brodarica)
28.08. U ime sjećanja: puhački orkestar Kapele Brežice (Trg Rudina, Pirovac); 115. obljetnica električne rasvjete u Šibeniku: Doris Karamatić, Nera Gojanović, Gordana Pavić, Šibenska narodna glazba, klapa Jadrija (Trg RH, Šibenik); puhački orkestar Pirovac (restoran Malo misto, Pirovac)
29.08. klapa Cambi (Trg Rudina, Murter); U ime sjećanja: puhački orkestar Hartić (Trg Rudina, Pirovac); Vocal Masterclass (Šibensko kazalište) ...




English Hrvatski Italiano Deutsch Česky